Samsung LS32FM700UUXDU 32" VA Smart Monitor M7 M70F 4K, 3840x2160/16:9/300cd/m2/4ms/HDMI USB | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 842.00 mm |
| Gross height (mm) | 847.00 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 133.00 mm |
| Net weight | 6.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1520.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls32fm700uuxdu 32, ls32fm700uuxdu, samsung, monitorid

